Ersev.com-Haber-Güncel-Spor-İddaa-Forum-Video-Foto Galeri-Film İzle

Proton Debriyaj Seti

Proton Debriyaj Seti
15 Mart 2016 - 20:35 'de eklendi ve 744 kez görüntülendi.

Proton Debriyaj Setleri sorunsuz vites ve uzağa çekin motor tarafından sağlanan artan gücü değiştirmek için izin aracınızın karmaşık ve önemli bir parçasıdır. Bazen debriyaj güç tedarik miktarını azaltarak ve vites değişimleri zorlaştırır giymek başlayacak ancak yüksek kaliteli debriyaj kitleri tek sorun bile performansını artırmak olduğunu tamir edemez.

Debriyaj seti motorun dışına performansı mümkün olan her bit sıkmak isteyen yüksek performanslı modelleri küçük aile hatchbacksın gelen araçların her türlü için uygundur bir basınç plakası, yataklar ve bir hizalama aracı ile birlikte, debriyaj kendisi oluşur. motor kendisi asla araç çalıştırıldığında andan itibaren çalışmamaya başlıyor ve debriyaj onun optimum seviyede çalışıp çalışmadığını anlamak için anahtardır. kapınıza düz teslim senin marka ve model için mümkün olan en iyi kavrama kiti alma hakkında daha fazla bilgi edinmek için, gereken her şeyi size tavsiyelerde burada Araç Parçaları için uzman birimimize danışabilirsiniz.

Bir  yedek debriyaj aynı performansa ulaşmak için dönüşüm teknolojisini kullanarak yeni bir kavrama ile kullanılmış bir debriyaj değiştirin.

İLETİŞİM:

0535 352 98 78

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER