Ersev.com-Haber-Güncel-Spor-İddaa-Forum-Video-Foto Galeri-Film İzle

Niğde Gazozu

Niğde Gazozu
02 Ağustos 2016 - 15:01 'de eklendi ve 761 kez görüntülendi.

Niğde Gazozu ile tanışmamız sanayide kokareç ile birlikde yerken tadına vardığım bu güzel içeceği sizlerle paylaşmak istedim.Daha önceleri pek dikkatimi çekmemişdi dışını incelediğimde ise dikaktimi çeken Helal Gıda damgası gerçektende böyle firmaların var olabilmesi beni çok mutlu ediyor.İnsan sağlığına verilen önem ve müslüman olan çoğunluğu ülkemizde gazozlarin içersinde birçok ünlü firma alkol ile karıştırıp sunarken Niğde Gazozlarının bunu hem belirtmesi alkol içermiyor ve helal damgası ile birleştirmesi gerçektende çok güzel.

Bir çok gazoz  ve içeceklerde alkol olmasi bence denetimlerin  daha sıklaşması sağlık bakanlığının bunlara el atması gerekmektedir.Böyle içecekleri çocuklarimiza ufak yaşlarda alışkanlık yapabilecek ürünlerin denetimi sık olmalı kanatindeyim.

İnternet sitelerinide gezme fırsatı buldum ve hakkımızda bölümünde şöyle bir yazı hoşuma gitti sizlerle paylaşmak istedim.

Günümüzde ulusal ve yerel birçok gazoz markası bulunmasına karşın, suyundan mıdır yoksa aromasından mıdır bilinmez NİĞDE GAZOZU nun tadı hepsinden farklıdır. NİĞDE GAZOZU nun frambuazlı tadı ve başarısı sadece formulunden değil, uzun yıllar boyunca sağlanan deneyimlerden kaynaklanıyor. Ayrıca doğal kaynak suyu kullanılması, şeker yerine yapay tatlandırıcıların kullanılmamamsı da formulun sihirini tamamlıyor. Yaşam biçimindeki değişikliklere ve alkolsüz içecek sektöründeki baş döndürücü çeşitliliğe karşın, NİĞDE GAZOZU doyumsuz dadı ile Niğde de değil yurdumuzun birçok köşesinde hem sağlık hem de keyif veren bir içecek olarak yaşamaya devam ediyor.

Son olarak bu ürünü bizlere kazandıran tüm çalışanlara ve sahiplerine teşekkürü borç biler bu yazımda sizlerle birlikde borcumuzu ödemiş bulunmaktayım.Diğer firmaların yerel olarak tüm Türkiye de faaliyet göstermesi dileğiyle.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER