Ersev.com-Haber-Güncel-Spor-İddaa-Forum-Video-Foto Galeri-Film İzle

Rio 2016 Olimpiyat Oyunları

Rio 2016 Olimpiyat Oyunları
06 Ağustos 2016 - 16:06 'de eklendi ve 609 kez görüntülendi.

Rio 2016 Olimpiyat Oyunları görkemli bir açlıştan sonrası büyük çekişmelere sahne oluyor.Türkiyeden katılma hakkı kazanan  sporcularımız büyük başarılar için el ele yürekten başlayan olimpiyatların sonunda gülen taraf olup madalyaları bekliyoruz.

Olimpiyatlarda en iyi dereceyi alabilmek için bugün başlayan ve günün son saatlerine kadar devam edecek yarışlara sahne olacak.Birbirinden güzel şovlar ve sambacıların oyunlari ile renklenmesi bekleniyor.

Olimpiyatlarına 103 sporcu ile katılıyoruz,Millilerimiz bundan önceki olimpiyatlarda tarihindeki en yüksek branştaki katılımda, 16 branş 114 sporcuyla gidilen 2012 Londra Olimpiyatlarında almıştı.

Rio 2016 Olimpiyat Oyunları bugün Brezilya’nın Rio kentindeki Maracana stadyumunda düzenlenen birbirinden renkli törenle resmi olarak başladı.

Açılışta gösterilerin ardından 2016 Rio Olimpiyat Oyunları’na katılan ülkelerin resmi geçit töreni yapıldı. Olimpiyatların kurucu ülkesi Yunanistan’ın ardından alfabetik sıra ile geçit töreni yapıldı. Maracana Stadına 193. sırada giren Türkiye ekibi önünde Türk bayrağını,Milli Sporcumuz ve Dünya Şampiyonu güreşçimiz Rıza Kayaalp taşıdı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER